mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterTen tydzień165
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień202
mod_vvisit_counterTen miesiąc181
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc896
mod_vvisit_counterWszystkie dni38442
We have: 2 guests online
Twoje IP: 34.225.194.144
Dziś jest: Gru 08, 2019
 

 PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok III

Wczesna edukacja z oligofrenopedagogiką

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2018 - 2019

1. TERMIN : 02 - 03. 03. 2019 r.                                                                              Semestr : letni ( VI )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 18.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia: sytuacja rodziny dziecka z niepełnosprawnością,
mgr Katarzyna Pachowska

Ćwiczenia: sytuacja rodziny dziecka z niepełnosprawnością,
mgr Katarzyna Pachowska

 

Ćwiczenia: Edukacja i rehabilitacja osób z głębszą niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

Ćwiczenia: Kultura języka z elementami emisji głosu,
mgr Maja Sokołowska

 

Wykład: Socjologia edukacji,
dr Wojciech Zieliński

Ćwiczenia: Kultura języka z elementami emisji głosu,
mgr Maja Sokołowska

 

Seminarium dr Dorota Bronk

 

 

2. TERMIN : 16 - 17. 03. 2019 r.                                                                            

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.00 - 18.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

8.00 Seminarium:

dr Tomasz Maliszewski

Ćwiczenia: Sytuacja rodziny dziecka z niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

 

Ćwiczenia: Kultura języka z elementami emisji głosu, 
mgr Maja Sokołowska

Ćwiczenia: Sytuacja rodziny dziecka z niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

 

Wykład: Socjologia edukacji, 
dr Wojciech Zieliński do 18.00

Ćwiczenia: Kultura języka z elementami emisji głosu, 
mgr Maja Sokołowska

 

 

 

 

3. TERMIN : 30 - 31. 03. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 18.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia: Kultura języka z elementami emisji głosu, mgr Maja Sokołowska

Seminarium:

dr Dorota Bronk

 

Wykład: Socjologia edukacji, 
dr Wojciech Zieliński

Seminarium:

dr Dorota Bronk

 

Wykład: Socjologia edukacji, 
dr Wojciech Zieliński do 18.00

Warsztaty specjalistyczne:
mgr Katarzyna Pachowska

 

 

 

4. TERMIN : 13 - 14. 04. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 11.45 - 18.00

Niedziela : 9.00 - 18.00

 

Warsztaty specjalistyczne: 
mgr Katarzyna Pachowska

Ćwiczenia: Współpraca przedszkola i szkoły ze środowiskiem,

mgr Jolanta Kamińska

 

Ćwiczenia: Sytuacja rodziny dziecka z niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

Seminarium:

dr Tomasz Maliszewski

 

Ćwiczenia: Współpraca przedszkola i szkoły ze środowiskiem, 
mgr Jolanta Kamińska do 18.00

Ćwiczenia: Metodyka zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej,
mgr Anna Janczewska do 18.00

 

 

 

 

5. TERMIN : 27 - 28. 04. 2019 r.            

Piątek : 14.30 - 20.30

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 8.00 - 18.00

 

Ćwiczenia: Psychologiczne podstawy rewalidacji, mgr Jolanta Garbaczewska

8.00 Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

 

Ćwiczenia: Psychologiczne podstawy rewalidacji, mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

 

Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia: Metodyka zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej, 
mgr Anna Janczewska do 18.00

 

 

 

 

6. TERMIN : 11 - 12. 05. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 17.00

Sobota : 9.00 - 18.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Warsztaty specjalistyczne: 
mgr Katarzyna Pachowska

Ćwiczenia: Edukacja i rehabilitacja osób z głębszą niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

 

Ćwiczenia: Edukacja i rehabilitacja osób z głębszą niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

Ćwiczenia: Współpraca przedszkola i szkoły ze środowiskiem, 
mgr Jolanta Kamińska

 

Seminarium dr Dorota Bronk/ 
dr Tomasz Maliszewski do 18.00

 

 

 

 

 

7. TERMIN : 25 - 26. 05. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 17.00

Sobota : 11.45 - 18.00

Niedziela : 14.30 - 17.00

 

 

Warsztaty specjalistyczne: 
mgr Katarzyna Pachowska

 

Ćwiczenia: Edukacja i rehabilitacja osób z głębszą niepełnosprawnością, mgr Katarzyna Pachowska

Warsztaty specjalistyczne: 
mgr Katarzyna Pachowska

 

Ćwiczenia: Współpraca przedszkola i szkoły ze środowiskiem,

mgr Jolanta Kamińska do 18.00

 

 

 

 

 

8. TERMIN : 15 - 16. 06. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 17.00

Sobota : 9.00 - 18.00

Niedziela : 8.00 - 17.00

 

Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

8.00 Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

 

Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia: Diagnostyka psychopedagogiczna z metodami pracy, mgr Jolanta Garbaczewska

 

Ćwiczenia: Metodyka zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej,

mgr Anna Janczewska do 18.00

Seminarium : dr Dorota Bronk, dr Tomasz Maliszewski